O mnie

Cześć!
Jestem Gosia

i bardzo mi miło, ze do mnie trafiłaś – nieważne, czy przypadkiem, czy z polecenia, ważne, że zatrzymasz się u mnie na chwilę. Mam 32 lata i wiele z nich przepracowałam w hotelarstwie, kilkanaście lat spędzonych w hotelach i restauracjach.

Potrzebowałam odskoczni. Jedni zapisują się na lekcje tenisa, wykupują kursy języka francuskiego, a ja kupiłam maszynę. Wiele czasu mi zajęło, aby się z nią poznać i zaprzyjaźnić, dziś ta właśnie maszyna jest narzędziem mojej pracy, ale też odskocznią, która tak naprawdę zmieniła moje życie. W 2019 otworzyłam pracownię.

Już nie jestem hotelarzem, teraz robię coś, co sprawia, że ludzie kierują do mnie ciepłe, szczere słowa. Tak niewiele ich teraz mamy, świat się zrobił jakiś taki chłodniejszy, a ja tak bardzo cieszę się, że ta niepozorna, kartonowa paczuszka sprawia, że czyiś dzień stał się lepszy, milszy i że moja torba jest taka, jak ktoś sobie wyobraził, wymarzył.

W mojej pracowni powstają torby, które sama projektuję, wycinam, szyję, pakuję i wysyłam. Każda z nich jest trochę moja, nawet jeśli jest już Twoja. Będzie mi naprawdę miło, jeśli będę mogła uszyć torbę specjalnie dla Ciebie. Rozejrzyj się, bez pośpiechu, mamy czas…

Małgorzata Kohnke, choć zdecydowanie wolę Gosia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl